Andrzej Federowicz >> Szkolenia BHP i obsługa firm

Andrzej Federowicz

Trener | Specjalista ds. BHP | Specjalista ochrony przeciwpożarowej

o mnie

KRÓTKO O MNIE

Dzień dobry! Jestem trenerem.specjalistą ds. BHP.specjalistą PPOŻ.wykładowcą.przedsiębiorcą.

Tworzę i realizuję szkolenia – zarówno techniczne i BHP, jak i „miękkie”, np. z zakresu rozwoju kompetencji osobistych. Oferuję stały nadzór (obsługę) BHP dla firm, usługi eksperckie, a także doradztwo w zakresie zarządzania bezpieczeństwem pracy.

Działam głównie na terenie Śląska, lecz często uczestniczę w projektach w całej Polsce.

OSTATNIE TWEETY

Latest Twetter Feeds

afederowicz @afederowicz
Andrzej Federowicz  @afederowicz
Całkiem biało i koszmarnie ślisko na #DTŚ od #Chorzow, przez #Zabrze po #Gliwice. Czy ktoś zlikwidował z rozpędu "służby" drogowe? 
Andrzej Federowicz  @afederowicz
@infogliwice A może warto pokazać sytuację obecną, a nie sprzed kilku godzin? Jest całkiem biało i koszmarnie ślisko. Wcześniej pomógł wiatr 

OBSZARY DZIAŁANOŚCI

SZKOLENIA BIZNESOWE

Realizuję szkolenia z zakresu umiejętności osobistych, takich jak komunikacja interpersonalna, praca zespołowa, profilaktyka wypalenia zawodowego, radzenie sobie ze stresem i techniki relaksacji, asertywność, itp. Na podstawie autorskich programów lub we współpracy z organizacjami szkoleniowymi.

SZKOLENIA BHP i PPOŻ

Prowadzę szkolenia dla wszystkich grup zawodowych i kadry kierowniczej. Bez nudzenia i czytania rozporządzeń. Skuteczne i praktyczne szkolenia, motywujące do bezpiecznej pracy.

OBSŁUGA BHP / PPOŻ FIRM

Sprawuję stały nadzór BHP nad zakładami pracy, w tym nad zakładami podwyższonego i dużego ryzyka oraz w przedsiębiorstwach, gdzie występuje zagrożenie wybuchem.

DORADZTWO DLA FIRM

Realizuję usługi doradcze z zakresu prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy i ochrony przeciwpożarowej. Uczestniczę we wdrażaniu systemów zarządzania. Współpracuję z firmami wdrażającymi lub mającymi już działające systemy zarządzania (ISO 9001 / ISO 14001 / OHSAS 18001 / SCC).

PROCES WSPÓŁPRACY

POTRZEBA KLIETNA

KONCEPCJA

OFERTA

UMOWA

REALIZACJA

OBUSTRONNA SATYSFAKCJA

KILKA FAKTÓW

PONAD 100 KLIENTÓW W CAŁEJ POLSCE

350 GODZIN AUDYTÓW

PONAD 1400 WYSZKOLONYCH OSÓB

100% FRAJDY Z PRACY

INNE STRONY